مارس 07 2020 0دیدگاه
کابل کواکسیال

4 فاکتور مهم در مورد کابل کواکسیال

Rate this post

آیا می دانید کابل کواکسیال چه کارایی ها و کاربرد هایی دارد؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات انواع کابل اشنا کردیم و اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا با سایر نکات مهم در این مورد بیشتر آشنا شوید.

مراقب پیچیده شدن و خم شدن کابل باشید

تمامی کابل ها یک آستانه خمشی دارند. به همین خاطر برای جلوگیری از آسیب به کابل باید مراقب باشید از حدی بیشتر کابل پیچ نخورد و خم نشود.

اگر مشکلی در ساختار بیرونی کابل پیش بیاید به داخل پوشش کابل نیز تاثیر می گذارد.

کابل

مراقب روکش کابل باشید

هنگامی که کابل کشیده می شود یا اتفاقی برای آن می افتد باید اطمینان حاصل کنید که مشکلی برای روکش ان ایجاده نشده است.

اگر روکش کابل خراب ششود ممکن است رطوبت وارد کابل شده و باعث زنگ زدن و اکسید شدن ساختار درونی کابل کواکسیال گردد. به همین خاطر روند انتقال داده ها دچار اختلال خواهد شد.

در هنگام نصب کابل کواکسیال را نکشید.

در هنگام نصب کابل باید مراقب باشید تا کابل را فشار ندهید و یا نکشید. اگر این اتفاق بیافتد ممکن است کابل شما به خوبی کار نکند و مزیت های خود را از دست بدهد.

اتصالات کابل کواکسیال

اتصال دادن کابل به وسیله ایی که مورد نظرتان است نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. معمولا محل اتصال کابل باید از مواد ضد آب تهیه شده باشد. بنابراین در هنگام خرید این نوع کابل ها توجه داشته باشید که حتما اتصال دهنده ها از مواد با کیفیت و مقاومی تهیه شده باشند.

اگر به درستی از یک کابل کواکسیال استفاده کنید و به درستی ان را نصب کنید سال ها می توانید از انتقال دیتا های مربوطه بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کنید.

برای خرید کابل کواکسیال با مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

modir

Write a Reply or Comment

پنج + ده =