درباره ما

Rate this post

آشنایی با ایران کواکسیال

ایران کواکسیال مجموعه ای است در قلب بازار الکترونیک تهران که در رابطه با فروش انواع کابل کواکسیال و شبکه و دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی فعالیت دارد و با عملکرد مطلوبی که طی سالیان اخیر از خود منعکس کرده سهم قابل قبولی از بازار را به خود اختصاص داده است ، هم اکنون ایران کواکسیال  با تکیه بر تجربه موفق چندین ساله و ارائه قیمت های انحصاری و حذف واسطه ها اقدام به فروش کالای دست اول و با کیفیت در فضای مجازی نموده است !

ویژگی بارز این مجموعه عدم اتکا بر سایر فروشگاه ها و شرکت هاست ، به نحویکه تمامی اقلام بصورت مستمر و در تعداد دلخواه مشتریان گرامی در دسترس بوده و آماده ارائه می باشد و این حاکی از قدرت مانور بالای رقابتی این مجموعه می باشد .

اهم محصولات مجموعه ایران کواکسیال عبارتند از انواع کابل کواکسیال و شبکه ، دوربین مدار بسته و دستگاه ضبط دیجیتال بانضمام صفر تا صد تجهیزات جانبی دوربین مدار بسته می باشد ، علاوه بر محصولات فوق این مجموعه نمایندگی محصولات دی لینک را نیز داراست که بر اعتبار این مجموعه می افزاید .

شایان ذکر اینکه این مجموعه در راستای مشتری مداری و جلب رضایت شما عزیزان اقدام به ارائه یک مجموعه جدید از دوربین و دی وی آر و  یو پی اس با برند تجاری هر ویژن نموده که دوربین های این مجموعه دارای ضمانت بی قید و شرط یکساله تعویض می باشند و در آینده شاهد توسعه این برند خواهید بود .

امید است با خرید محصولات مورد نیاز خود از این فروشگاه ، علاوه بر یک خرید مطمئن و بصرفه ، با معرفی این فروشگاه به دوستان خود ما را در ارائه خدمات بیشتر یاری فرمائید .فروش کابل کواکسیال ساده و ترکیبی RG59/RG6/RG11/RG213/LMR200/LMR400/SIEMENSدرفروشگاه ایران کواکسیال

عملیات ما

کابل RG59

در گذشته، تولید این کابل تنها در خارج از ایران انجام می شد اما امروز با پیشرفت تکنولوژی داخلی، برخی شرکت های داخلی هم اقدام به تولید این کابل نموده اند .

تازه های ما

ارائه مجموعه جدیدی از دی وی آر، دوربین و یو پی اس با برند تجاری هرویژن که دوربین های این مجموعه دارای ضمانت بی قید و شرط یکساله تعویض است.

محصولات ما

محصولات مجموعه ما شامل انواع کابل کواکسیال و شبکه ، دوربین مدار بسته، دستگاه ضبط دیجیتال، صفر تا صد تجهیزات جانبی دوربین مدار بسته و نمایندگی محصولات دی لینک است.

شرکت ایران کواکسیال، پیشرو در ارائه کابل RG59