ایران کواکسیال مجموعه ای است در قلب بازار الکترونیک تهران که در رابطه با فروش انواع کابل کواکسیال و شبکه و دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی فعالیت دارد و با عملکرد مطلوبی که طی سالیان اخیر از خود منعکس کرده سهم قابل قبولی از بازار را به خود اختصاص داده است ، هم اکنون ایران کواکسیال  با تکیه بر تجربه موفق چندین ساله و ارائه قیمت های انحصاری و حذف واسطه ها اقدام به فروش کالای دست اول و با کیفیت در فضای مجازی نموده است !

ویژگی بارز این مجموعه عدم اتکا بر سایر فروشگاه ها و شرکت هاست ، به نحویکه تمامی اقلام بصورت مستمر و در تعداد دلخواه مشتریان گرامی در دسترس بوده و آماده ارائه می باشد و این حاکی از قدرت مانور بالای رقابتی این مجموعه می باشد .

اهم محصولات مجموعه ایران کواکسیال عبارتند از انواع کابل کواکسیال و شبکه ، دوربین مدار بسته و دستگاه ضبط دیجیتال بانضمام صفر تا صد تجهیزات جانبی دوربین مدار بسته می باشد ، علاوه بر محصولات فوق این مجموعه نمایندگی محصولات دی لینک را نیز داراست که بر اعتبار این مجموعه می افزاید .

شایان ذکر اینکه این مجموعه در راستای مشتری مداری و جلب رضایت شما عزیزان اقدام به ارائه یک مجموعه جدید از دوربین و دی وی آر و  یو پی اس با برند تجاری هر ویژن نموده که دوربین های این مجموعه دارای ضمانت بی قید و شرط یکساله تعویض می باشند و در آینده شاهد توسعه این برند خواهید بود .

امید است با خرید محصولات مورد نیاز خود از این فروشگاه ، علاوه بر یک خرید مطمئن و بصرفه ، با معرفی این فروشگاه به دوستان خود ما را در ارائه خدمات بیشتر یاری فرمائید .